Plakat: Muzeum Miasta Pabianic zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Niemy świadek historii czyli rodzinna opowieść zaklęta w przedmiocie"

NIEMY ŚWIADEK HISTORII,

CZYLI RODZINNA OPOWIEŚĆ ZAKLĘTA W PRZEDMIOCIE

Każdy z nas ma w domu zapewne jakiś przedmiot, dzięki któremu tworzy więź z przodkami, budując rodzinne dziedzictwo. Nie jest istotna jego wartość materialna, ale opowieść, która się za nim kryje. Sam nie zdradzi swojego sekretu, więc bądź jego głosem
i przedstaw nam tę historię.

Może to być dowolna rzecz, np. książka, zdjęcie, biżuteria, filiżanka, zabawka, strój, cokolwiek.

Pozwól nam go zobaczyć, zrób zdjęcie, nagraj film. Wybierz formę, która najbardziej Ci odpowiada i umieść w komentarzu pod postem dotyczącym konkursu na naszym muzealnym profilu na Facebooku, lub wyślij do nas. Nie zapomnij o najważniejszym, napisz dlaczego jest on ważny dla Twojej rodziny.

Nie musisz robić tego samodzielnie, włącz do zabawy domowników.

Nagrodzone prace pokażemy na muzealnym fanpage’u na Facebooku oraz naszej stronie internetowej.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Regulamin konkursu

1.         Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

2.         Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatu pabianickiego

3.         Każdy przystępujący do konkursu jednocześnie wyraża zgodę na publikację pracy na muzealnym profilu FB oraz stronie internetowej.

4.         Prace muszą zostać  dostarczone do dnia 9.09.2022 r.

5.         Prace składamy w jednej z wybranych form:

– Publikacja na muzealnym fanpage’u na Facebooku pod postem dotyczącym konkursu

– Wysłanie na mail: biuro@muzeum.pabianice.pl (z dopiskiem „KONKURS”)

– Dostarczenie osobiste  lub drogą pocztową do siedziby muzeum (Stary Rynek 1, 95-200 Pabianice) z dopiskiem „KONKURS”

6.         Do prac konkursowych dostarczonych inną drogą niż przez Facebook obowiązkowo należy dołączyć dane kontaktowe.

7.         W wypadku osoby niepełnoletniej pracę i niezbędne informacje wysyła pełnoletni opiekun.

8.         Prace dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę.

9.         Wyniki konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 17.09.2022 r. (sobota) o godz. 13.00 w trakcie obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa w Muzeum Miasta Pabianic, Stary Rynek 1, Pabianice.

Po tym terminie wyniki zostaną ogłoszone na muzealnym profilu FB oraz stronie internetowej.

10.       Uczestnik (oraz pełnoletni opiekun) wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu i poinformowania o jego wynikach.