23 sierpnia 2017 r. w Zamku żegnaliśmy naszą koleżankę Mirosławę Cieślewicz-Janecką, która przeszła na emeryturę po 42 latach pracy, w tym 28 latach na stanowisku wicedyrektora  Muzeum Miasta Pabianic.
Podziękowania za wieloletnią, efektywną i owocną pracę oraz profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych złożyli: dyrektor muzeum Ryszard Adamczyk, wiceprezydent Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek, naczelnik Wydziału kultury, edukacji i sportu Waldemar Boryń, a także dyrektorzy pabianickich placówek kulturalnych – Marzena Litman z Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Maria Wrzos-Meus i Elżbieta Misiewicz-Majdas z Miejskiego Ośrodka Kultury. Na uroczystość przybyli także znany pabianicki plastyk Norbert Hans oraz twórca działu archeologicznego MMP Maria Jażdżewska.
Pani Miro!

Mamy nadzieję, że zmiany, jakie nastąpią w Pani życiu w związku z zakończeniem pracy zawodowej, nie przeszkodzą we wspieraniu naszych dalszych działań.

Życzymy dużo zdrowia i spełnienia marzeń na nowej, emerytalnej drodze życia!

M3  m1  M2
 M4  M5  M6